High Tech Invitație la o excursie virtuală la oloinița din Bucovăț Autor: Știri Pozitive 9 martie 2013 Acțiune FacebookTwitter Boris Erineac este în a patra generației de uleieri. Dacă bunicul lui a lucrat la o oloiniță veche, cea de la Bucovăț poate produce tone de ulei în 24 de ore, fără întrerupere. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentTinerii care fac Street Workout la ChişinăuArticolul următorChișinău Teleport Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive 00:01:17 High Tech Chișinău Teleport 00:01:17 High Tech Chișinău Teleport 00:01:17 High Tech Chișinău Teleport Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe