Știri Pozitive de la vizitatori Premierea creativității, ediția II, satul Mărcăuți, raionul Briceni Autor: Știri Pozitive 10 martie 2014 Acțiune FacebookTwitter Satul Mărcăuți, raionul Briceni: un concert educativ de primăvară unde a fost premiată creativitatea. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentJobSTORM: Stagii estivale în Moldova pentru moldoveni care fac studii peste hotareArticolul următorArtistul moldovean Pavel Brăila continuă discursul artistic la Muzeul Tehnic din Zagreb, Croația Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Știri Pozitive de la vizitatori JobSTORM: Stagii estivale în Moldova pentru moldoveni care fac studii peste hotare 00:04:43 Știri Pozitive de la vizitatori Felicitări din Bordeaux cu ocazia sosirii primăverii! 00:04:43 Știri Pozitive de la vizitatori Felicitări din Bordeaux cu ocazia sosirii primăverii! Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe