Vorbire directă Ana și Semion Marandici: mai mult de jumătate de secol împreună Autor: Știri Pozitive 23 februarie 2015 Acțiune FacebookTwitter Vom lua lecții de viață, în ajun de Dragobete, de la un Ana și Semion, cuplul care are împliniți 50 de ani de căsnicie. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentÎncă 10 lucruri pe care ar putea să le învețe canadienii de la moldoveniArticolul următorO carte SF publicată în Statele Unite de un moldovean: „NightRacer” de Dinu Paladi Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive 00:06:24 Vorbire directă Platforma pentru Egalitate de Gen. Vorbire directă: Catinca Mardarovici 00:06:24 Vorbire directă Platforma pentru Egalitate de Gen. Vorbire directă: Catinca Mardarovici 00:06:24 Vorbire directă Platforma pentru Egalitate de Gen. Vorbire directă: Catinca Mardarovici Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe