Comunicate IN HONOREM Autor: Știri Pozitive 3 aprilie 2020 Acțiune FacebookTwitter Astăzi, mai mult ca oricând, EI merită toată recunoștința și aplauzele noastre. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentGrupul de inițiativă „Generația nouă” schimbă imaginea comunei Gangura cu suportul Fondului pentru Tineri IaloveniArticolul următorGhid de supraviețuire cu copiii în izolare – cum să trecem peste anxietate și să rămânem calmi Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe