Societate Dorina Țurcan: „Suntem diferiți, dar la fel” Autor: Știri Pozitive 11 februarie 2020 Acțiune FacebookTwitter Proiectul „21” realizat de Dorina Țurcan în cadrul primei ediții de Fashion Proiect a Universității Tehnice a Moldovei vine să promoveze solidaritatea față de persoanele cu sindromul Down. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentRaisa Ambros: Revenirea la pictură, expoziții și culmi atinseArticolul următorPomul Vieții 2020 – agenda evenimentelor la care vom ajunge anul acesta Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Jurnalism Comunitar Facem cunoștință cu JURNALISMUL COMUNITAR prin parabole. Parabola #5 Jurnalism Comunitar Facem cunoștință cu JURNALISMUL COMUNITAR prin parabole. Parabola #4 Jurnalism Comunitar Facem cunoștință cu JURNALISMUL COMUNITAR prin parabole. Parabola #3 Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe