25.2 C
Chișinău
marți, iulie 23, 2024

(VOX) Ce ar face moldovenii dacă s-ar afla timp de o zi în pielea unei persoane de sex opus

De multe ori femeile sau bărbații spun că dacă ar fi fost în locul unei persoane de sex opus într-o anumită situație ar fi acționat diferit. Echipa noastră a fost curioasă să afle totuși, ce ar face moldovenii dacă s-ar afla timp de o zi în pielea unei persoane de sex opus, iar răspunsurile le puteți vedea în acest material.

Acest material include părerile femeilor și bărbaților moldoveni cu referire la cum ar acționa ei fiind în locul persoanei de sex opus, ce răspunsuri a primit echipa noastră la această întrebare vedeți în sondajul de mai sus.

Fotografie de copertă: playtech.ro

Reporteră: Zinaida Capațina

Video: Alexei Gurduza

Zinaida Erhan
Zinaida Erhan
Zinaida este cea mai tânără membră a echipei Știri Pozitive. Îi place să învețe lucruri noi, să facă poze și să meargă la interviuri. Dacă ar putea, ar face câte un stand-up pentru fiecare reportaj.

Alte știri pozitive

Fii cu noi

8,172FaniÎmi place
736CititoriConectați-vă
1,740AbonațiAbonați-vă

Cele mai recente