Cultură 10 lucruri curioase de hramul satului Copceac, Ștefan Vodă Autor: Știri Pozitive 23 mai 2019 Acțiune FacebookTwitter Locuitorii satului Copceac, raionul Ștefan-Vodă, au sărbătorit pe 22 mai Hramul satului. Bucatele alese, voia bună și tradiționala horă au fost principalele puncte de atracție. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentO zi la Conacul Manuc BeyArticolul următor„Respect, Insistență, Sinceritate, Autocontrol, Duh Neînfrânat” Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Comunicate „LIBRARIUS”: Povestea continuă – dăruiți căldură, dăruiți cărți Cultură VlogONcello duce acordurile violoncelului în comunitățile Munților Făgăraș Cultură Călătorește virtual în 10 muzee faimoase cu ajutorul Google Arts&Culture Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe