Știri Pozitive de la vizitatori „Mie mi-i dor de Moldova toamna!”: Diana Codritchi Lerro, Luxemburg Autor: Știri Pozitive 18 aprilie 2014 Acțiune FacebookTwitter „Mie mi-i dor de Moldova toamna!”, a exclamat, la Luxembourg, Diana Codritchi Lerro. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentArtistul moldovean Pavel Brăila continuă discursul artistic la Muzeul Tehnic din Zagreb, CroațiaArticolul următorMigrații și mutații identitare în spațiul Europei de Sud-Est, văzute dinspre Țara Românească și Moldova secolelor XIV-XVII Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Știri Pozitive de la vizitatori Asociația Miorița din Portugalia a dat startul Festivalului Mărțișor 2020 cu genericul „SFÂNTĂ NI-I CASA” Știri Pozitive de la vizitatori La New York după o doză de libertate și zgomot Știri Pozitive de la vizitatori La New York după o doză de libertate și zgomot Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe