Timp liber Femeile și tradițiile aduc banii acasă Autor: Știri Pozitive 29 octombrie 2018 Acțiune FacebookTwitter Frumusețile din Pelinia — cel mai mare sat din nordul Republicii Moldova — reflectă valori autentice, adunate de secole și caracteristice doar pentru această zonă. Însă, în câțiva ani, erau sortite pierzaniei. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentSculptorul basarabean Dumitru Verdianu s-a bucurat de succes la vernisajul dedicat Centenarului de la Cluj-NapocaArticolul următorAtelierul de Instruire privind aglomerările și tratarea apelor reziduale de la Ştefan Vodă Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Cărți Cărți de ficțiune sau motivaționale – tu alegi! Noi îți propunem Top 9 besteller-uri, conform New York Times Lucruri Diana Bejenaru, despre decorarea obiectelor cu cristale swarovski Lucruri Elena Macarici: „Gențile croșetate din fire textile au nevoie de o îngrijire mai specială” Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe