Turism Ușor de ajuns. Obligatoriu de revenit. „Poiana” Autor: Știri Pozitive 16 august 2019 Acțiune FacebookTwitter Vinăria „Poiana”: e ușor să ajungi, e greu să pleci. Similare Acțiune FacebookTwitter Articolul precedentVinăria POIANA, acolo unde a fost filmat, pe vremuri, LĂUTARIIArticolul următorTinerii basarabeni s-au clasat pe locuri de frunte la Olimpiada Internațională de Informatică Știri Pozitivehttps://stiripozitive.eu Alte știri pozitive Locuri Destinații acasă: cinci escapade din Moldova care nu trebuie ratate Turism Eco-Village Văleni – locul unde tradiția etse ceea ce contează Turism Vinăria POIANA, acolo unde a fost filmat, pe vremuri, LĂUTARII Fii cu noi8,172FaniÎmi place736CititoriConectați-vă1,740AbonațiAbonați-vă Cele mai recente Comunicate „Vorbește, fii în siguranță!”. A fost lansată Campania națională pentru prevenirea și raportarea abuzurilor și violenței asupra copiilor Cultură PREMIUL SIMPATIA PUBLICULUI PENTRU FILMUL „ALIVE IN MO.” la cea de-a 28-a ediție a FESTIVALULUI FILMULUI EUROPEAN Comunicate Care este importanța antreprenoriatului social și de ce trebuie să devină o prioritate (Video) Comunicate Spectacol de Teatru Incluziv Comunicate Elevii din Republica Moldova vor descoperi municipiul Galați, România la Școala Gimnazială „Româno-Britanică” Încărcați mai multe